brzuch ciążowy

Ciąża i narodziny maluszka to jedne z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów w życiu – tych, które zapamiętamy na zawsze i które będą wywoływały uśmiech na naszej twarzy.

Kierując się tą myślą, w Femibelly – zgodnie z naszym motto responsible maternity – wspieramy świadomych, odpowiedzialnych rodziców, którzy od pierwszych chwil ciąży, poczęcia i życia dziecka pragną jak najbardziej zatroszczyć się o zdrowie, bezpieczeństwo, komfort, spokój i dobre samopoczucie najbliższych.

Celem Femibelly jest próba pogodzenia nowoczesności i chęci powrotu do natury – do czasów, zanim wraz z rozwojem cywilizacyjnym Ziemia zapełniła się wszelkiego rodzaju urządzeniami, będącymi emitentami szkodliwego dla człowieka promieniowania.

Nie namawiamy do rezygnacji z wygód współczesnego świata ani nie nakłaniamy do całkowitego zaprzestania używania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wręcz przeciwnie, zachęcamy do mądrego, rozsądnego korzystania z otaczającej nas technologii. I umożliwiamy to.

Czerpiąc z dokonań nauki i techniki, chcemy sprawić, by świat, w którym żyjemy, stał się dla nas mniej szkodliwy, a za to bardziej przyjazny i bezpieczny. To właśnie dzięki rozwojowi technologii w produktach Femibelly wykorzystujemy specjalne tkaniny ekranujące, które odbijają patogenne fale elektromagnetyczne.

Z myślą o szczęśliwym macierzyństwie oferujemy szeroki asortyment specjalistycznych produktów, które chronią przed PEM. Produkty Femibelly skierowane są do kobiet w ciąży – szczególnie tych pracujących w miejscach wyposażonych w sprzęt emitujący pola elektromagnetyczne (biura z komputerami, gabinety fizykoterapii i rehabilitacji i inne); do kobiet, które  chcą żyć w zgodzie z naturą, a zarazem nie chcą rezygnować z wygód, jakie daje nam technologia, wprowadzająca w nasze życie również pozytywne elementy.

Przyszłym Mamom oraz wszystkim zainteresowanym zapewniamy także dostęp do wiedzy i licznych porad, które – jak mamy nadzieję – pomogą właściwie przygotować się do ciąży, przejść ją z uśmiechem na ustach, by już wkrótce powitać na świecie ukochane maleństwo.

Ty wiesz, co jest najlepsze dla Twojego dziecka. W Femibelly wiemy, co jest najlepsze dla Was dwojga.
Z nami zapewnisz sobie i dziecku „czystą” przestrzeń. Miejsce, w którym żyje się dobrze, zdrowo i bezpiecznie.