Promocja!

Kocyk ciążowy Femibelly Turkusowo-Granatowy

295,00 

Turkusowo-granatowy kocyk ciążowy

Kocyk ciążowy Femibelly z tkaniną ekranującą (turkusowo/Granatowy) redukuje ryzyko narażenia dziecka i mamy na promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez m.in. telefony komórkowe, laptopy, tablety, urządzenia Wi-Fi, Bluetooth i inne źródła promieniowania.

Brak w magazynie

Kategoria: SKU: FB01_2

Opis

Jak to działa?

Kocyk wykonano z wysokiej jakości, miękkiej i przytulnej dzianiny bawełnianej. Dwie różniące się kolorem warstwy materiału ozdobiono połyskliwą wypustką i haftem.

Właściwości ekranujące kocyka zapewnia warstwa lekkiej, delikatnej, umieszczonej wewnątrz tkaniny. Dzięki zawartości srebra i miedzi posiada ona właściwości ekranujące pola elektromagnetyczne. Wartość tłumienia wynosi 30dB przy częstotliwości 1GHz.

Zarówno zewnętrzne warstwy kocyka, jak i tkanina ekranująca posiadają certyfikaty Oeko Tex Standard 100 klasy 1, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Kocyk doskonale sprawdzi się w domowym zaciszu – przyszła mama może przykryć się nim, by bezpiecznie korzystać z urządzeń takich jak smartfon czy tablet.

Informacje szczegółowe

Skład materiałowy:

  • Materiał wierzchni: dzianina bawełna/elastan (certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 klasy 1) w kolorze turkusowo-granatowym
  • Warstwa wewnętrzna: tkanina poliester/srebro/miedź (certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 klasy 1)

Instrukcja użytkowania:

  • prać w 30 °C (cykl delikatny)
  • nie wybielać
  • nie czyścić chemicznie
  • prasować w niskiej temperaturze bez pary

Do prania zalecane jest użycie delikatnego płynu bez zmiękczaczy i enzymów. Polecamy dostępny w Femibelly ekologiczny płyn do prania TexCare, dzięki któremu kocyk zachowa swoje właściwości oraz pierwotną strukturę materiału, fason i kolor.

Uwagi:

Kocyk chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym niejonizującym wysokich częstotliwości. Zapoznaj się ze szczegółową charakterystyką ekranowania.